|
rozpis utkání - 2023
aktualizováno:
05.05.2023 12:56 |
Důležité upozornění: vzhledem k tomu, že je málo týmů,
nešlo vyhovět jako v předešlých letech týmu "Šroťáci"
- utkání pouze od 18.30, protože není důvod |
tato utkání v této hodině hrát. Dle dohody si Šroťáci
každý začátek jednotlivých utkání domluví
individuelně, je třeba jim vyhovět. Takže pokud
nebudete
osloveni |
ze strany Šroťáků o zmněně začátku, platí
od 17.00
hod., jinak platí čas dle
dohody. Čas začátku by
neměl přesahovat 18.30 |
1. kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ÚTERÝ 16. května |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Šroťáci |
|
Hujerovi |
|
Sklípek |
|
Grácie |
|
Kulový H |
|
Bilďa tým |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČTVRTEK 18. května |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Peluza |
|
Violky |
|
Tři + jeden |
|
Biberon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ÚTERÝ 23. května |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Tři + jeden |
|
Bilďa tým |
|
Grácie |
|
Biberon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČTVRTEK 25. května |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Šroťáci |
|
Emzulák |
|
Hujerovi |
|
Kulový H |
|
Sklípek |
|
Violky |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ÚTERÝ 30. května |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Hujerovi |
|
Tři + jeden |
|
Grácie |
|
Bilďa tým |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČTVRTEK 1. června |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Šroťáci |
|
Kulový H |
|
Emzulák |
|
Peluza |
|
Biberon |
|
Violky |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ÚTERÝ 6. června |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Hujerovi |
|
Grácie |
|
Violky |
|
Bilďa tým |
|
Emzulák |
|
Sklípek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČTVRTEK 8. června |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Kulový H |
|
Tři + jeden |
|
Šroťáci |
|
Peluza |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ÚTERÝ 13. června |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Šroťáci |
|
Tři + jeden |
|
Kulový H |
|
Grácie |
|
Emzulák |
|
Biberon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČTVRTEK 15. června |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Peluza |
|
Sklípek |
|
Hujerovi |
|
Violky |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ÚTERÝ 20. června |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Tři + jeden |
|
Grácie |
|
Peluza |
|
Biberon |
|
Kulový H |
|
Violky |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČTVRTEK 22. června |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Emzulák |
|
Bilďa tým |
|
Šroťáci |
|
Sklípek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ÚTERÝ 27. června |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Šroťáci |
|
Grácie |
|
Sklípek |
|
Biberon |
|
Peluza |
|
Bilďa tým |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČTVRTEK 29. června |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Tři + jeden |
|
Violky |
|
Hujerovi |
|
Emzulák |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ÚTERÝ 4. července |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Grácie |
|
Violky |
|
Sklípek |
|
Bilďa tým |
|
Hujerovi |
|
Peluza |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČTVRTEK 6. července |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Emzulák |
|
Kulový H |
|
Šroťáci |
|
Biberon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ÚTERÝ 11. července |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Šroťáci |
|
Violky |
|
Biberon |
|
Bilďa tým |
|
Emzulák |
|
Tři + jeden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČTVRTEK 13. července |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Hujerovi |
|
Sklípek |
|
Kulový H |
|
Peluza |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ÚTERÝ 18. července |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Emzulák |
|
Grácie |
|
Hujerovi |
|
Biberon |
|
Peluza |
|
Tři + jeden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČTVRTEK 20. července |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Kulový H |
|
Sklípek |
|
Šroťáci |
|
Bilďa tým |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. kolo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ÚTERÝ 25. července |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Hujerovi |
|
Bilďa tým |
|
Peluza |
|
Grácie |
|
Tři + jeden |
|
Sklípek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČTVRTEK 27. července |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
Kulový H |
|
Biberon |
|
Emzulák |
|
Violky |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ÚTERÝ 1. srpna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČTVRTEK 3. srpna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. kolo KO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ÚTERÝ 8. srpna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
1. ze zákl. č. |
: |
8. ze zákl. č. |
|
5. ze zákl. č. |
: |
4. ze zákl. č. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(A) |
|
(B) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČTVRTEK 10. srpna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
3. ze zákl. č. |
: |
6. ze zákl. č. |
|
7. ze zákl. č. |
: |
2. ze zákl. č. |
|
|
|
|
|
(C) |
|
(D) |
|
|
|
|
2. kolo KO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ÚTERÝ 22. srpna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
poražený A |
: |
poražený B |
|
poražený C |
: |
poražený D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČTVRTEK 24. srpna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
vítěz A |
: |
vítěz B |
|
vítěz C |
: |
vítěz D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. kolo KO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ÚTERÝ 5. září |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
o 7. místo |
|
o 5. místo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČTVRTEK 7. září |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.00 hodin |
o 3. místo |
|
finále |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|